Інколи не всі замислюються про об’єми завданної шкоди довкіллю. Тому, ми в AC Crowe Ukraine, переконані, що чим більше людей знатиме про екологічний стан навколишнього середовища, тим більше буде тих, хто буде перейматись питаннями екології. 

Нижче ми наводимо факти, дізнавшись про які, все ж варто переглянути свою екологічну поведінку. 

⁃ Кількість вуглецю в атмосфері наразі перевищує рівень 400 частин на мільйон (ppm), що є найвищим рівнем за останні 800 000 років.

⁃ За даними Організації Об’єднаних Націй, кількість відходів у світі збільшується з кожним роком і складає більше 2 мільярдів тонн щорічно.

⁃ За даними Всесвітнього банку, близько 90% населення світу живе у місцях з високим рівнем забруднення повітря.

⁃ Кількість лісів у світі скорочується щороку. За даними ФАО (Організація Об’єднаних Націй з питань харчування та сільського господарства), ми втрачаємо близько 10 мільйонів гектарів лісів щорічно.

⁃ Близько 1 мільйона видів тварин і рослин можуть зникнути в результаті зміни клімату вже до 2050 року, за даними Міжнародного союзу охорони природи.

⁃ Кількість пластику в океанах зростає з кожним роком. За даними Пластикового круговороту, в океанах зараз перебуває близько 150 мільйонів тонн пластику.

Ці статистичні дані підкреслюють важливість прийняття екологічної стратегії та заходів для збереження природи та зменшення впливу людської діяльності на довкілля!