Crowe Logo White for Microsoft Office - LG

AC Crowe Ukraine — одна з провідних українських компаній з надання професійних послуг — аудиторських, консалтингових та податкових. Повноправний член міжнародної аудиторської мережі Crowe Global

Сьогодні AC Crowe Ukraine – це компанія з репутацією надійного партнера, радника з професійних питань для бізнесу. Повагу та визнання ми заслужили завдяки бездоганній якості та сервісу, які є основними пріоритетами у роботі з клієнтами, партнерами та стейкхолдерами.

iconwhite
працівників
80 +
iconwhite
клієнтів
500 +
iconwhite
офіси
1

Сервіси

Аудит

Аудит дає можливість власникам бізнесу контролювати внутрішні процеси на підприємстві, своєчасно реагувати, запроваджувати нові бізнес-системи, будувати взаємозв’язки зі стейкхолдерами. Від якості проведеного аудиту залежить майбутнє підприємства та його місце на ринку.

Податки

З урахуванням постійних змін, які стосуються податкового законодавства України та дії податкових політик у світі команда спеціалістів AC Crowe Ukraine надасть кваліфіковане роз’яснення та запропонує оптимальне розв’язання питань завдяки багаторічному досвіду та кваліфікації. На сьогодні ми маємо команду професіоналів які широко відомі на ринку України та за її межами.

Консалтинг

Трансформаційні процеси в економіці спонукають до прийняття важливих рішень, які можуть оптимізувати діяльність компанії в різних сферах її господарської діяльністю. Важливим залишається те, що для того, щоб ці рішення імплементувати потрібні спеціалісти та технології. AC Crowe Ukraine пропонує синергетичний ефект від професіоналів з великим міжнародним досвідом побудови бізнес-діяльності компаній та сучасні технології які необхідні для оптимізації роботи.

Crowe Accounting Ukraine

Професійне ведення бухгалтерського та кадрового обліку. Своєчасна допомога бізнесу від фахівців Crowe Accounting Ukraine які  запровадять ефективні системи організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

Crowe AVR, Ukraine

Аналіз, дослідження та оцінка стану бізнесу є ключовими при веденні бізнесу та визначенні його інвестиційної привабливості. Crowe AVR, Ukraine – це комплексне супроводження бізнесу від оцінки до податкового консультування.

Галузі

Фінансовий сектор

Агропромисловий комплекс

Промисловість

Паливно - енергетичний комплекс

Будівництво

Споживчий сектор

Транспортний сектор

Медіа