• Категорія запису:Новини

Ми раді повідомити, що аудиторська компанія AC Crowe Ukraine другий рік поспіль успішно провела проєкт «10 днів в аудиті»!

21 червня відбувся фінальний день проєкту, насичений цікавими подіями, а саме:

Q&A сесія – Учасники мали можливість поставити питання нашим експертам та отримати вичерпні відповіді на всі свої запитання.

Лекція від запрошеного гостя – Денис Щур, регіональний менеджер з розвитку ACCA в Україні, провів надзвичайно інформативну лекцію про можливості кар’єрного розвитку для аудиторів та важливості ACCA на цьому шляху.

Співбесіди з партнерами – Учасники пройшли співбесіди з нашими партнерами, що стало чудовою можливістю продемонструвати свій потенціал.

Нагородження та пропозиції на оплачуване стажування – Ми раді оголосити, що 20 студентів отримали пропозиції на оплачуване стажування в нашій компанії! Це неймовірна можливість для молодих талантів зробити перші кроки в аудиторській кар’єрі.

Вітаємо всіх учасників та дякуємо за активну участь! Ми впевнені, що досвід, набутий протягом цих 10 днів, стане чудовою основою для вашого подальшого професійного розвитку.