• Категорія запису:Новини

Проєкт «10 днів в аудиті» від AC Crowe Україна став фіналістом міжнародного конкурсу Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку-2023» у номінації «Суспільство»!

Відповідно до 4-ї цілі Глобального договору ООН про якісну освіту, AC Crowe Ukraine успішно реалізувала проєкт «10 днів аудиту». Цей проєкт мав на меті надати студентам практичні навички, необхідні для подальшого професійного розвитку, а також сприяти їхньому ознайомленню з професією аудитора.
Проєкт «10 днів в аудиті» безперечно став важливим кроком на шляху підготовки майбутніх спеціалістів з аудиту, адже учасники мали змогу отримати практичний досвід та вивчити сучасні технології та підходи, які використовуються у цій сфері.
Збереження інтелектуального потенціалу країни – одне з головних завдань сьогодення. У квітні 2023 року Аудиторська компанія «АС Crowe Ukraine», яка входить до бухгалтерської та консалтингової мережі Crowe Global (далі – Компанія), стала учасником Глобального договору ООН. Як підписант, Компанія зобов’язується дотримуватись Десяти принципів Глобального договору ООН, які стосуються прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.
AC Crowe Україна прагне сприяти досягненню Цілей сталого розвитку, зокрема у забезпеченні всебічної та справедливої якісної освіти, сприянні можливостям навчання протягом усього життя для всіх, пропаганді здорового способу життя та благополуччя в будь-якому віці, підтримці гендерної рівності, сприянні сталому економічному зростанню, продуктивній зайнятості, сприянні відкритим, безпечним, стійким і сталим містам, забезпеченню відповідального виробництва та споживання, а також боротьбі зі зміною клімату та її наслідками.