AC Crowe Ukraine — одна з провідних українських компаній з надання професійних послуг — аудиторських, консалтингових та податкових. Повноправний член міжнародної аудиторської мережі Crowe Global.

Сьогодні AC Crowe Ukraine – це компанія з репутацією надійного партнера, радника з професійних питань для бізнесу. Повагу та визнання ми заслужили завдяки бездоганній якості та сервісу, які є основними пріоритетами у роботі з клієнтами, партнерами та стейкхолдерами.

iconwhite
працівників
80 +
iconwhite
клієнтів
500 +
iconwhite
офіси
1

Сервіси

Аудит

Аудит дає можливість власникам бізнесу контролювати внутрішні процеси на підприємстві, своєчасно реагувати, запроваджувати нові бізнес-системи, будувати взаємозв’язки зі стейкхолдерами. Від якості проведеного аудиту залежить майбутнє підприємства та його місце на ринку.

Податки

З урахуванням постійних змін, які стосуються податкового законодавства України та дії податкових політик у світі команда спеціалістів AC Crowe Ukraine надасть кваліфіковане роз’яснення та запропонує оптимальне розв’язання питань завдяки багаторічному досвіду та кваліфікації. На сьогодні ми маємо команду професіоналів які широко відомі на ринку України та за її межами.

Консалтинг

Трансформаційні процеси в економіці спонукають до прийняття важливих рішень, які можуть оптимізувати діяльність компанії в різних сферах її господарської діяльністю. Важливим залишається те, що для того, щоб ці рішення імплементувати потрібні спеціалісти та технології. AC Crowe Ukraine пропонує синергетичний ефект від професіоналів з великим міжнародним досвідом побудови бізнес-діяльності компаній та сучасні технології які необхідні для оптимізації роботи.

Галузі

Фінансовий сектор

Агропромисловий комплекс

Промисловість

Паливно - енергетичний комплекс

Будівництво

Споживчий сектор

Транспортний сектор

Медіа