Corporate responsibility

Ми цінуємо життя, людей та світ, що нас оточує. Діємо, щоб допомагати тим, хто цього потребує. Соціальна відповідальність, підтримка кожного з працівників, захист навколишнього середовища — важливі складові політики корпоративної відповідальності AC Crowe Ukraine.

Команда – це основна цінність Компанії!

Корпоративна культура AC Crowe Ukraine базується на повазі до особистої позиції кожної людини та відмінностей між ними, неупередженості, створенні можливостей для плідної праці та відкритого спілкування. 

Щоб краще взнати один одного, ми проводимо тематичні тимбілдінги, разом відзначаємо свята. Зміцнюємо взаємозв’язки та будуємо власні традиції.

Прагнемо, щоб екосистему Компанії визначали єдність, порозуміння та позитивна енергетика!

Соціум та суспільство

Для нас важливо не залишатися осторонь та допомагати з чистим серцем. Команда AC Crowe Ukraine бере участь у різних благодійних заходах, підтримує ініціативи партнерів та започатковує власні.

Ми надаємо допомогу малозабезпеченим родинам та дітям з інклюзивністю

Беремо участь в освітянських проектах

Беремо участь у заходах на підтримку людей, які потребують лікування

Допомагаємо вихованцям дитячих будинків та інтернатів

У 2019 році AC Crowe Ukraine увійшла до першого в Україні Каталогу КСВ — ініціатив від Pro Bono Club Ukraine, який є офіційним членом глобальної мережі Global Pro Bono Network.

Навколишнє середовище
і зелений офіс

З 2019 року активно інтегруємо раціональне споживання в життєдіяльність Компанії та її співробітників. Не тільки в офісах, але й у побуті.

Hello, #eco

Запровадили концепцію сталого розвитку Hello, #ecoголовною метою якої є зменшення негативного впливу діяльності Компанії на довкілля, сприяння доцільному використанню ресурсів

Ми за свідоме та раціональне споживання!

відмовились від пластикових пляшок та посуду

сортуємо сміття та здаємо його на переробку

посадили 75 нових рослин

замовляємо корпоративну продукцію тільки з екологічно чистих та перероблених матеріалів, які не шкодять довкіллю

використовуємо перероблений папір, який повністю відповідає стандартам FSC