AC Crowe Ukraine

AC Crowe Ukraine — одна з провідних українських компаній з надання професійних послуг — аудиторських, консалтингових та податкових. Повноправний член міжнародної аудиторської мережі Crowe Global.

Crowe Global – це восьма за розміром у світі мережа, що складається з 200 незалежних фірм. Члени Crowe Global надають аудиторські та консультаційні послуги у 140 країнах світу через 765 офісів.

незалежних фірм
180 +
країн світу
130 +
офісів
755

AC Crowe Ukraine

AC Crowe Ukraine працює з 2016 року. Маємо офіси у Києві, Харкові, Одесі та згуртовану команду з понад 100 висококваліфікованих професіоналів. У нас працюють сертифіковані аудитори та бухгалтери, відомі бізнес-експерти, науковці, суспільні діячі.

Роки професійної роботи створили AC Crowe Ukraine репутацію уважного та досвідченого фінансового радника. Ми пропонуємо інноваційні підходи, бездоганний сервіс, аудит світової якості.     

Знаходимо оптимальні рішення, щоб бізнес клієнтів ефективно працював та розвивався в українському та світовому правовому просторі. У будь-яких зовнішніх обставинах та бізнес-ситуаціях.   

Наші клієнти — державні та приватні українські та міжнародні компанії з різних галузей економіки: фінансові, торгові, транспортні, будівельні та інші. 

Якість наших послуг

безумовне дотримання вимог законодавства України, професійних стандартів, Кодексу етики професійних бухгалтерів (Code of Ethics for Professional Accountants), що прийнятий Радою з Міжнародних стандартів етики для бухгалтерів. Прагнення до чесності, об’єктивності та неупередженості. 

Спеціалізація

надає можливість краще зосередитись на окремій галузі економіки та бізнес-діяльності клієнтів. Цілеспрямовано розвивати компетенції наших фахівців та забезпечувати клієнтам комплексні послуги на належному професійному рівні. 

У 2020 році ми відкрили сервісні компанії:

Crowe Accounting Ukraine

Професійне ведення бухгалтерського та кадрового обліку. Своєчасна допомога бізнесу від фахівців Crowe Accounting Ukraine які  запровадять ефективні системи організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

Crowe AVR, Ukraine

Аналіз, дослідження та оцінка стану бізнесу є ключовими при веденні бізнесу та визначенні його інвестиційної привабливості. Crowe AVR, Ukraine – це комплексне супроводження бізнесу від оцінки до податкового консультування.

Вибір бухгалтера 

Другий рік поспіль видання ЛІГА:ЗАКОН визнає AC Crowe Ukraine найкращою аудиторською компанією з надання бухгалтерських послуг (2019 та 2020 рр.) у національній премії “Вибір бухгалтера”.

ВАЖЛИВО

Всі компанії, що входять до мережі Crowe Global, —  окремі та самостійні юридичні особи. Кожна з них веде власну господарську діяльність. 

Таким чином, AC Crowe Ukraine, її дочірні структури або філії не несуть відповідальності за будь-які дії інших представників мережі як в Україні, так і за кордоном. 

Коли ви звертаєтесь до AC Crowe Ukraine та її сервісних компаній, ми гарантуємо якість послуг й несемо репутаційні ризики у межах виключно AC Crowe Ukraine, Crowe AVR, Ukraine та Crowe Accounting Ukraine.